Informácie o nás


Našim zámerom je podporovať talenty na Slovensku. A to nie len povzbudivým slovom, ale aj činmi. Preto sme vytvorili spoločnosť, ktorá bude vyrábať spoločenské hry slovenských autorov a tieto talenty neukázať len tu na Slovensku, ale aj v zahraničí - predajom licencie do jednotlivých krajín.

Hoci sme ešte len mladá spoločnosť, máme za sebou slušné skúsenosti v danom odbore, čoho dôkazom je vytvorenie niekoľkých spoločenských hier, ktoré sú pripravené do výroby. Tieto spoločenské hry sú z domácej dielne, presnejšie povedané z dielne môjho syna - Andreja Krasa. Prvú spoločenskú hru vytvoril, keď mal 12 rokov. 

Už máme aj prvú lastovičku v podobe začínajúceho autora. Vytvoril už viacero spoločenských hier, no s touto sa rozhodol ako s prvou výjsť na trh. Hra nás zaujala a tak sme sa spolu pustili do jej realizácie.

V tvorení spoločenských hier nie sme žiadny nováčkovia, no výroba je oblasť, v ktorej začíname. Vieme, že každý začiatok je ťažký, no je to o rozhodnutí. A to sme už učinili. Vytvoríme úspešné vydavateľstvo spoločenských hier, ktoré bude prezentovať slovenských tvorcov nielen doma, ale aj v zahraničí.

Je to príležitosť aj pre Vás. Hľadáme investorou, ktorí by si chceli svoje financie zhodnotiť investovaním do spoločenských hier.

História spoločnosti

Takto sa to začalo.....

Celé sa to začalo už pred pár rokmi kúpou prvej spoločenskej hry - Osadníci z Katanu. Tam sa začala naša láska k moderným spoločenským hrám. Po nej pribudli ďalšie  a ďalšie.....Až to prerástlo v rozhodnutie môjho syna stať sa vydavateľom spoločenských hier. Zo začiatku sme ho nebrali veľmi...

A je na svete INTI

V prvej polovici roka sme dokončili INTIHO. Herný princíp je vycibrený, grafika zvládnutá na vysokej umeleckej úrovni, prebehli nevyhnutné testovania a aj technické výkresy na plastové komponenty. Nič nenechávame na náhodu a vychytávame posledné muchy. Začali sme pracovať na vyhľadaní dodávateľov...

Prvá spoločenská hra, ktorá nie z našej dielne

Gardenfurys - zberateľská kartová hra. Náš zámer podporovať slovenských autorov spoločenských hier sa spustil skôr ako sme na tom začali skutočne pracovať. Ako sa to stalo? Túlala som sa po internete, až som na stránke spoločenské hry.sk uvidela na fóre príspevok, od chlapíka, čo hľadal výrobcu na...